Szenzor Termékfelelős

Főbb feladatok

  • Termékfelelősség a szenzorok teljes életciklusa alatt a kezdeti ötlettől a szériagyártásig.
  • Specifikáció készítése a vevői igények és követelmények alapján.
  • Koncepciók kidolgozása a különböző érzékelési elvek alapján, megvalósíthatósági tanulmány készítése.
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal.
  • Tesztelési eljárások meghatározása és ennek megfelelő tesztberendezés definiálása, fejlesztése.
  • Szenzorok minősítése labor- és valós körülmények mellett végzett vizsgálatok alapján.
  • Hibaelemzés, reklamációkezelés és ennek következményeként a szenzorok optimalizálása a fejlesztési és a szériatermelési fázisban.
  • Költségcsökkentési javaslatok kidolgozása és megvalósítása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Villamos- vagy mechatronikai mérnöki MSc diploma
  • Elektromosságtani tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Analitikus szemlélet, szisztematikus gondolkodás és jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és csapatmunkában való együttműködési készség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Szenzor termékek ismerete
  • Legalább 2 éves - szenzorfejlesztési területen szerzett - szakmai tapasztalat
  • Németnyelv-tudás

Állás adatai

Referencia szám: EPD13/2020/03
Pozíció pontos megnevezés: Szenzor Termékfelelős
Munkavégzés helye: 1119 Budapest, Major utca 69.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

A Knorr-Bremse vállalatcsoport a világ vezető közúti haszonjármű és vasúti fék-, felfüggesztés- és menetdinamikai járműrendszerek gyártója és fejlesztője. A vállalat a biztonságos, innovatív és gazdaságos termékek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével a piacvezető technológia mellett kötelezte el magát.

A kecskeméti székhelyű Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft. a cégcsoport Haszonjármű Üzletágának stratégiai fontosságú gyártó- és fejlesztőbázisa. A budapesti Kutatási Fejlesztési Központjában és a kecskeméti Tesztközpontban kiváló mérnökök agilis csapata fejleszti a pneumatikus és elektronikus fékrendszereket, járművezetői asszisztens rendszereket (Driver Assistance Systems), járműdinamikai szabályozókat (Electronic Stability Program, Roll Stability Program) és egyéb innovatív termékeket.

Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Szenzor Termékfelelős