Software Product Owner for Platform SW

Főbb feladatok

  • Elektronikus fékvezérlőegység beágyazott szoftverének meghatározása.
  • A szoftveres követelmények definiálása - fejlesztőkkel együttműködve - a vevői és biztonsági követelmények alapján.
  • Szoftverterv meghatározása a funkciószoftver product owner-ével együttműködve.
  • A szoftverfejlesztési feladatok definiálása és nyomon követése a létrejött szoftverterv és a szoftverkövetelmények alapján.
  • Együttműködés a rendszer- és szoftver architekt, a szoftver integrátor és a funkciószoftver-fejlesztés product owner-ével.
  • Fejlesztői és koordinációs munkavégzés agilis módszertan alapján.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Villamosmérnök, mechatronika mérnök vagy mérnök informatikai területen szerzett diploma (Bsc/Msc)
  • Tapasztalat beágyazott rendszerek szoftverfejlesztésében
  • Jártasság AUTOSAR szabvánnyal
  • C programnyelv gyakorlati ismerete beágyazott környezetben
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Felelősségvállaló személy
  • Megbízható angolnyelv-tudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Autóipari vezérlőegységek általános szoftverkomponenseinek ismerete
  • Szoftver product owner vagy szoftver projektmenedzsment tapasztalat
  • Németnyelv-tudás
  • ASPICE és/vagy ISO26262 ismerete

Állás adatai

Referencia szám: EPD32/2020/05
Pozíció pontos megnevezés: Software Product Owner for Platform SW
Munkavégzés helye: 1119 Budapest, Major utca 69.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

A Knorr-Bremse vállalatcsoport a világ vezető közúti haszonjármű és vasúti fék-, felfüggesztés- és menetdinamikai járműrendszerek gyártója és fejlesztője. A vállalat a biztonságos, innovatív és gazdaságos termékek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével a piacvezető technológia mellett kötelezte el magát.

A kecskeméti székhelyű Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft. a cégcsoport Haszonjármű Üzletágának stratégiai fontosságú gyártó- és fejlesztőbázisa. A budapesti Kutatási Fejlesztési Központjában és a kecskeméti Tesztközpontban kiváló mérnökök agilis csapata fejleszti a pneumatikus és elektronikus fékrendszereket, járművezetői asszisztens rendszereket (Driver Assistance Systems), járműdinamikai szabályozókat (Electronic Stability Program, Roll Stability Program) és egyéb innovatív termékeket.

Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Software Product Owner for Platform SW