Hardver Projektkoordinátor

Főbb feladatok

  • Biztonságkritikus autóipari elektronikus vezérlőegységek fejlesztésének és szériagyártásának koordinálása, ami magában foglalja a feladatok tervezését, nyomonkövetését a követelménykezeléstől kezdve a tesztek elvégzésén keresztül, különböző jelentések készítését és előadását.
  • Szoros együttműködés az elektronikafejlesztő kollégákkal, kisebb hardverfejlesztési és tesztelési feladatokban való részvétel.
  • Folyamatos beszállítói és vevői kapcsolattartás.
  • PLM (Product Lifecycle Management) dokumentumkezelés és GCM (Global Change Management – Globális változás-kezelés) folyamat adminisztrálása PLM-ben (angol nyelven).

Munkakör betöltésének feltételei

  • Villamos, mechatronikai mérnök vagy műszaki menedzser végzettség
  • Termékfejlesztési folyamatok ismerete, PDCA
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség, csapatban való együttműködés képessége

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Munkahelyi tapasztalat a fent felsorolt területeken
  • Digitális és (gyengeáramú) analóg áramköri tervezési ismeretek
  • Agilis fejlesztési módszer ismerete és gyakorlati tapasztalat
  • PLM rendszerek módszerének ismerete
  • Németnyelv-tudás
  • Rugalmasság

Állás adatai

Referencia szám: EPD13/2021/05
Pozíció pontos megnevezés: Hardver Projektkoordinátor
Munkavégzés helye: 1119 Budapest, Major utca 69.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

A Knorr-Bremse vállalatcsoport a világ vezető közúti haszonjármű és vasúti fék-, felfüggesztés- és menetdinamikai járműrendszerek gyártója és fejlesztője. A vállalat a biztonságos, innovatív és gazdaságos termékek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével a piacvezető technológia mellett kötelezte el magát.

A kecskeméti székhelyű Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft. a cégcsoport Haszonjármű Üzletágának stratégiai fontosságú gyártó- és fejlesztőbázisa. A budapesti Kutatási Fejlesztési Központjában és a kecskeméti Tesztközpontban kiváló mérnökök agilis csapata fejleszti a pneumatikus és elektronikus fékrendszereket, járművezetői asszisztens rendszereket (Driver Assistance Systems), járműdinamikai szabályozókat (Electronic Stability Program, Roll Stability Program) és egyéb innovatív termékeket.

Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Hardver Projektkoordinátor