Beágyazott Szoftvertesztelő

Új munkatársat keresünk tízfős beágyazott-szoftverfejlesztő csapatunkba, mely egy nagyobb projektcsapat fontos részeként működik. A mindennapokban azon dolgozunk, hogy biztonságosabbá tegyük az utakon a közlekedést azáltal, hogy olyan vezérlőegységekhez fejlesztünk szoftvert, amelyeket a világ legnevesebb nehézgépjármű-gyártói építenek be a termékeikbe. Keressük leendő kollégánkat, aki biztonságkritikus projektek beágyazott szoftverének tesztelésével egy nemzetközi csapat tagjaként segítene nekünk a jó hírünk öregbítésében. Hogy minél hamarabb a csapat felelős és szakértő tagjává válhass, mentorálással és képzésekkel támogatunk. Ha készen állsz arra, hogy egy világcég budapesti irodájában, Újbuda szívében, home office lehetőséggel egy remek, segítőkész és elhivatott csapat tagjaként a maximumot nyújtsd, nálunk a helyed. Jelentkezz mielőbb!

Főbb feladatok

  • Abban fogsz segíteni, hogy minél több bug-ot/”feature”-t megtalálsz a beágyazott szoftverünkben még mielőtt a vevőinkhez kerül. Így törekedve a lehető legjobb minőségre és elégedettségre.
  • Szoftvertesztelőként támogatod a szoftverkövetelmények megírását is, hogy azok tesztelhetőek legyenek.
  • A szoftverkövetelmények alapján teszt specifikáció készítése és szimulációs környezetben való tesztelés lesz a te fő feladatod.
  • Az eredmények kiértékelését is te csinálod és visszajelzést adsz a fejlesztők számára segítve a hibák mielőbbi megoldását.
  • A tesztelési folyamatokat és a tesztkörnyezeteket is fogod fejleszteni, azzal a céllal, hogy minél magasabb szintű automatizálást tudjunk elérni.
  • Képzésekkel és mentoring programmal segítünk megtanulni, hogy a feladataid szakértőjévé válhass, mert előbb-utóbb felelős leszel érte.
  • A projekt vezetőivel és fejlesztőivel való együttműködés szerves része lesz a mindennapjaidnak.
  • Mindezt csapatban, irodában vagy esetleg otthonról fogod elvégezni.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Beágyazott környezetben szerzett programozási vagy tesztelői tapasztalat
  • Megbízható angolnyelv-tudás
  • Analitikus szemlélet, szisztematikus gondolkodás, precizitás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Beágyazott mikrokontrolleres rendszerek ismerete
  • Tapasztalat Perl, Python, objektumorientált programozás terén
  • Autóipari/biztonságkritikus fejlesztési vagy tesztelési tapasztalat
  • ANSI-C programozási nyelv ismerete
  • Ha a fentiek nincsenek, de érdekelnek, akkor nálunk ezeket is megszerezheted!

Állás adatai

Referencia szám: RDL/2021/04
Pozíció pontos megnevezés: Beágyazott Szoftvertesztelő
Munkavégzés helye: 1119 Budapest, Petzvál József utca 50-56.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

A Knorr-Bremse vállalatcsoport a világ vezető közúti haszonjármű és vasúti fék-, felfüggesztés- és menetdinamikai járműrendszerek gyártója és fejlesztője. A vállalat a biztonságos, innovatív és gazdaságos termékek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével a piacvezető technológia mellett kötelezte el magát.

A kecskeméti székhelyű Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft. a cégcsoport Haszonjármű Üzletágának stratégiai fontosságú gyártó- és fejlesztőbázisa. A budapesti Kutatási Fejlesztési Központjában és a kecskeméti Tesztközpontban kiváló mérnökök agilis csapata fejleszti a pneumatikus és elektronikus fékrendszereket, járművezetői asszisztens rendszereket (Driver Assistance Systems), járműdinamikai szabályozókat (Electronic Stability Program, Roll Stability Program) és egyéb innovatív termékeket.

Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Beágyazott Szoftvertesztelő