Beágyazott Szoftverfejlesztő Mérnök

Új munkatársat keresünk a tízfős fejlesztő csapatunkba, mely egy nagyobb projektcsapat fontos részeként működik. A mindennapokban azon dolgozunk, hogy olyan fékvezérlőegységekhez fejlesztünk szoftvert, amelyek a Knorr-Bremse pótkocsifék-moduljaiban gondoskodnak arról, hogy a világ vezető pótkocsigyártói által gyártott pótkocsik biztonságosan közlekedjenek a közutakon. Keressük leendő kollégánkat, aki biztonságkritikus projektek beágyazott szoftverének fejlesztésével egy nemzetközi csapat tagjaként segítene nekünk e célunk elérésében. Hogy minél hamarabb a csapat felelős és szakértő tagja lehess, mentorálással és képzésekkel támogatunk. Ha készen állsz arra, hogy egy világcég budai irodájában, home office lehetőséggel egy remek, segítőkész és elhivatott csapat tagjaként a maximumot nyújtsd, nálunk a helyed. Jelentkezz mielőbb!

Főbb feladatok

  • Nehézgépjárművekre szánt, sorozatgyártott termékeink platform szoftverének széleskörű fejlesztése lesz a te feladatod.
  • Vevői követelmények értelmezését, belső szoftverkövetelményekké való megfogalmazását, a szoftverarchitektúra és az érintett szoftvermodulok fejlesztését, a szoftver tesztelését, illetve a módosításaid dokumentálását fogod csinálni.
  • Képzésekkel és mentoring programmal segítünk megtanulni, hogy a feladataid szakértőjévé válhass, mert előbb-utóbb felelős leszel érte.
  • A projekt többi résztvevőjével való együttműködés szerves része lesz a mindennapjaidnak.
  • Mindezt a csapatoddal, fejlesztőkkel és tesztmérnökökkel, irodában vagy esetleg otthonról fogod elvégezni.

Munkakör betöltésének feltételei

  • C programnyelv ismerete mikrokontrolleres környezetben. Minden nap használjuk, ez elkerülhetetlen.
  • Megbízható angolnyelv-tudás.
  • Proaktív hozzáállás – mert a szakmai kihívások nem oldják meg magukat.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Autóipari fejlesztési tapasztalat
  • AUTOSAR ismeret
  • Verziókövető rendszerek használata
  • Unit, Integrációs tesztelés
  • Script nyelvek ismerete (Perl, Python)
  • ...és ha a fentiek nincsenek, de érdekelnek, akkor nálunk ezeket is megszerezheted!

Állás adatai

Referencia szám: T/R-CC-TC-RDP2/2022/01
Pozíció pontos megnevezés: Beágyazott Szoftverfejlesztő Mérnök
Munkavégzés helye: 1119 Budapest, Major utca 69.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

A Knorr-Bremse vállalatcsoport a világ vezető közúti haszonjármű és vasúti fék-, felfüggesztés- és menetdinamikai járműrendszerek gyártója és fejlesztője. A vállalat a biztonságos, innovatív és gazdaságos termékek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével a piacvezető technológia mellett kötelezte el magát.

A kecskeméti székhelyű Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft. a cégcsoport Haszonjármű Üzletágának stratégiai fontosságú gyártó- és fejlesztőbázisa. A budapesti Kutatási Fejlesztési Központjában és a kecskeméti Tesztközpontban kiváló mérnökök agilis csapata fejleszti a pneumatikus és elektronikus fékrendszereket, járművezetői asszisztens rendszereket (Driver Assistance Systems), járműdinamikai szabályozókat (Electronic Stability Program, Roll Stability Program) és egyéb innovatív termékeket.

Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Beágyazott Szoftverfejlesztő Mérnök