Automatizációs Tesztmérnök

Nálunk azért izgalmas automatizációs tesztmérnöknek lenni, mert a haszongépjármű fékrendszer vezérlőegység tesztelésére alkalmas HiL környezetet magunk építjük fel, fejlesztjük és programozzuk. Emellett mi tervezzük meg a tesztpadokat, melyeken különböző elektronikai teszteket futtatunk, és az eredményeket is az általunk fejlesztett szoftver értékeli ki. Azt is szeretjük a munkánkban, hogy rálátunk a teljes fejlesztési folyamatra, és minden csapattag abba az irányba fejlődik tovább, ami a legjobban érdekes a számára.

Főbb feladatok

  • Haszongépjármű fékrendszer vezérlőegység tesztelésére alkalmas HiL környezet fejlesztése.
  • Automatizált tesztelési és kiértékelési módszerek kidolgozása, alkalmazása, karbantartása.
  • Teszteredmények kiértékelése, eredmények visszacsatolása a fejlesztés számára.
  • Tesztelést támogató eszközök hardverelemeinek specifikálása, kiválasztása
  • Más fejlesztői és projekt csoportokkal történő együttműködés.
  • Hardverhibák analizálása.
  • Tesztelési folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú villamos- vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Angolnyelv-tudás
  • C programozási nyelv ismerete
  • Elektronikai hardver és méréstechnikai ismeretek
  • Rendszerszintű gondolkodás, jó problémamagoldó készség
  • Jó kommunikációs és csapatmunkában való együttműködési készség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Rugalmas, alkalmazkodóképes személyiség, aki képes az önálló munkavégzésre
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Autóipari fejlesztésben, tesztelésben szerzett tapasztalat
  • dSpace, Vector eszközökkel és szoftverekkel szerzett tapasztalat
  • CAN technológia ismerete
  • ISTQB Certification
  • Németnyelv-tudás

Állás adatai

Referencia szám: EPD44/2018/03
Pozíció pontos megnevezés: Automatizációs Tesztmérnök
Munkavégzés helye: 1119 Budapest, Major utca 69.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

A Knorr-Bremse vállalatcsoport a világ vezető közúti haszonjármű és vasúti fék-, felfüggesztés- és menetdinamikai járműrendszerek gyártója és fejlesztője. A vállalat a biztonságos, innovatív és gazdaságos termékek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével a piacvezető technológia mellett kötelezte el magát.

A kecskeméti székhelyű Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft. a cégcsoport Haszonjármű Üzletágának stratégiai fontosságú gyártó- és fejlesztőbázisa. A budapesti Kutatási Fejlesztési Központjában és a kecskeméti Tesztközpontban kiváló mérnökök agilis csapata fejleszti a pneumatikus és elektronikus fékrendszereket, járművezetői asszisztens rendszereket (Driver Assistance Systems), járműdinamikai szabályozókat (Electronic Stability Program, Roll Stability Program) és egyéb innovatív termékeket.

Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Automatizációs Tesztmérnök