Teszt Technikus (Platform Komponensek)

Főbb feladatok

  • Platform alkatrészek vizsgálata, zajcsillapítók fejlesztésében való aktív részvétel.
  • Tesztpadi teszttevékenységek támogatása, elvégzése.
  • Tesztek, tesztminták előkészítése.
  • Futó tesztek folyamatos ellenőrzése, nyomon követése.
  • Teszteredmények feldolgozása, kiértékelése és megosztása a teszt- ill. tervezőmérnökökkel a fejlesztési projektek során.
  • Közreműködés a projektekhez kapcsolódó specifikus tesztdokumentumok létrehozásában, továbbá a tesztrendszerek fejlesztési specifikációk szerinti kialakításában.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gépész technikus vagy autószerelő technikus végzettség
  • Pneumatikai és/vagy méréstechnikai ismeretek
  • Alapszintű angolnyelv-tudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Autóipari fejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Akusztikai ismeretek
  • Németnyelv-tudás
  • Programozói ismeretek (Matlab, Visual Basic)
  • Fémmegmunkálási tapasztalat (kézi, gépi)

Állás adatai

Referencia szám: EPD42/2018/02
Pozíció pontos megnevezés: Teszt Technikus (Platform Komponensek)
Munkavégzés helye: 6000 Kecskemét, Georg Knorr utca 8.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

A Knorr-Bremse vállalatcsoport a világ vezető közúti haszonjármű és vasúti fék-, felfüggesztés- és menetdinamikai járműrendszerek gyártója és fejlesztője. A vállalat a biztonságos, innovatív és gazdaságos termékek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével a piacvezető technológia mellett kötelezte el magát.

A kecskeméti székhelyű Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft. a cégcsoport Haszonjármű Üzletágának stratégiai fontosságú gyártó- és fejlesztőbázisa. A budapesti Kutatási Fejlesztési Központjában és a kecskeméti Tesztközpontban kiváló mérnökök agilis csapata fejleszti a pneumatikus és elektronikus fékrendszereket, járművezetői asszisztens rendszereket (Driver Assistance Systems), járműdinamikai szabályozókat (Electronic Stability Program, Roll Stability Program) és egyéb innovatív termékeket.

Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Teszt Technikus (Platform Komponensek)