TB ügyintéző

Főbb feladatok

  • Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása pl.: Táppénz, CSED, GYED iránti igények elbírálása, folyósítása, elszámolása, kifizetett pénzbeli ellátások és a baleseti táppénz Egészségbiztosítási Alap felé történő elszámolása és az ezzel kapcsolatos adatszolgáltatás teljesítése, a táppénz-hozzájárulás kiszámítása, elszámolása.
  • Nyugdíjazások előkészítése, szükséges dokumentumok hatóság fele történő továbbítása.
  • Be- és kilépő munkavállalókkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés.
  • Személyügyi és munkaügyi adminisztráció, adatok nyilvántartása.
  • Bérszámfejtés, bevallások elkészítése.
  • Havi jelentések, kimutatások, nyilvántartások, statisztikák elkészítése.
  • Részvétel a munkaerő kiválasztási folyamatokban.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú végzettség érettségivel és TB ügyintézői végzettség
  • 2-3 év releváns TB ügyintézői szakmai tapasztalat
  • Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete és alkalmazása
  • Bérszámfejtési, munkajogi és HR területen szerzett ismeretek
  • Magabiztos használata az Office programcsaládnak
  • Gyakorlat integrált vállalatirányítási rendszer használatában
  • Jó együttműködési készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nyitottság a HR terület feladatai iránt

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • SAP rendszer ismerete előny

Állás adatai

Állás azonosító: 885
Pozíció pontos megnevezés: TB ügyintéző
Munkavégzés helye: 6000 Kecskemét, Georg Knorr utca 8.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

A Knorr-Bremse vállalatcsoport a világ vezető közúti haszonjármű és vasúti fék-, felfüggesztés- és menetdinamikai járműrendszerek gyártója és fejlesztője. A vállalat a biztonságos, innovatív és gazdaságos termékek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével a piacvezető technológia mellett kötelezte el magát.

A kecskeméti székhelyű Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft. a cégcsoport Haszonjármű Üzletágának stratégiai fontosságú gyártó- és fejlesztőbázisa. A budapesti Kutatási Fejlesztési Központjában és a kecskeméti Tesztközpontban kiváló mérnökök agilis csapata fejleszti a pneumatikus és elektronikus fékrendszereket, járművezetői asszisztens rendszereket (Driver Assistance Systems), járműdinamikai szabályozókat (Electronic Stability Program, Roll Stability Program) és egyéb innovatív termékeket.

Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: TB ügyintéző