Minőségbiztosítási Projektvezető

Csapatunk fő feladata a projektek menedzselése minőségbiztosítási oldalról: ebbe beletartozik a vevői követelmények elemzése, a fejlesztési folyamatok testreszabása és betartatása, a fejlesztő kollégák mentorálása, coacholása, valamint auditok támogatása. Arra különösen büszkék vagyunk, hogy quality csapatunk a szervezet teljes tevékenységére rálát, és aktív részünk van abban, hogy biztonságos és magas minőségű termékek kerüljenek ki a kezeink közül. Szorosan együtt dolgozunk a németországi, indiai és amerikai kollégáinkkal is. Ebbe a csapatba várjuk új Minőségbiztosítási Projektvezető kollégánkat.

Főbb feladatok

  • Szoftver-, elektronika-, valamint rendszerfejlesztés támogatása minőségbiztosítás területen.
  • A projektek folyamat alapú minőségbiztosítása, auditálása, valamint a folyamatok továbbfejlesztése.
  • Kapcsolattartás a cég más telephelyeivel.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség, elsősorban villamosmérnök, vagy járműgépész szakon
  • Szoftver és/vagy elektronika fejlesztés területen szerzett tapasztalat
  • Megbízható angolnyelv-tudás
  • Magas szintű kommunikációs és team munkában való együttműködési készség
  • Konfliktuskezelési képesség, jó problémamegoldó készség
  • Kiváló MS Office ismeretek
  • Autóipari berendezések iránti érdeklődés

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Szoftverfejlesztési modellek (Automotive SPICE) ismerete
  • Autóipari minőségügyi szabványok (IATF16949), illetve funkcionális biztonsági szabványok (ISO26262) ismerete
  • Németnyelv-tudás

Állás adatai

Referencia szám: EQM/2019/02
Pozíció pontos megnevezés: Minőségbiztosítási Projektvezető
Munkavégzés helye: 1119 Budapest, Major utca 69.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

A Knorr-Bremse vállalatcsoport a világ vezető közúti haszonjármű és vasúti fék-, felfüggesztés- és menetdinamikai járműrendszerek gyártója és fejlesztője. A vállalat a biztonságos, innovatív és gazdaságos termékek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével a piacvezető technológia mellett kötelezte el magát.

A kecskeméti székhelyű Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft. a cégcsoport Haszonjármű Üzletágának stratégiai fontosságú gyártó- és fejlesztőbázisa. A budapesti Kutatási Fejlesztési Központjában és a kecskeméti Tesztközpontban kiváló mérnökök agilis csapata fejleszti a pneumatikus és elektronikus fékrendszereket, járművezetői asszisztens rendszereket (Driver Assistance Systems), járműdinamikai szabályozókat (Electronic Stability Program, Roll Stability Program) és egyéb innovatív termékeket.

Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Minőségbiztosítási Projektvezető