Gépkezelő munkatárs

Főbb feladatok

  • Forgácsoló gépek működtetése
  • Munkafolyamatok adminisztrálása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú végzettség
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Hétvégi munkavégzés vállalása
  • Precíz és megbízható munkavégzés
  • Amit kínálunk:
  • Fix alapbér, 50%-os műszakpótlék, teljesítményprémium, napi egy ingyenes menüétkezés, munkaruha biztosítása, évi nettó 100 000 Ft készpénz juttatás, SZÉP kártya és egyéb juttatások.
  • Kulturált, modern, tiszta munkakörnyezet.
  • Vállalat buszjárataival történő kedvezményes bejárást Városföld, Kunszállás, Fülöpjakab, Jakabszállás, Matkó és Nagykőrös településekről .

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • CNC forgácsoló képesítés és gyakorlat

Állás adatai

Állás azonosító: 721
Pozíció pontos megnevezés: Gépkezelő munkatárs
Munkavégzés helye: 6000 Kecskemét, Georg Knorr utca 8.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

A Knorr-Bremse vállalatcsoport a világ vezető közúti haszonjármű és vasúti fék-, felfüggesztés- és menetdinamikai járműrendszerek gyártója és fejlesztője. A vállalat a biztonságos, innovatív és gazdaságos termékek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével a piacvezető technológia mellett kötelezte el magát.

A kecskeméti székhelyű Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft. a cégcsoport Haszonjármű Üzletágának stratégiai fontosságú gyártó- és fejlesztőbázisa. A budapesti Kutatási Fejlesztési Központjában és a kecskeméti Tesztközpontban kiváló mérnökök agilis csapata fejleszti a pneumatikus és elektronikus fékrendszereket, járművezetői asszisztens rendszereket (Driver Assistance Systems), járműdinamikai szabályozókat (Electronic Stability Program, Roll Stability Program) és egyéb innovatív termékeket.

Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Gépkezelő munkatárs