FMEA Moderator for Brake System

Főbb feladatok

  • Biztonságkritikus autóipari fékberendezéseket gyártó cég szoftver-, elektronika-, valamint rendszerfejlesztésének támogatása.
  • FMEA tevékenység végzése különböző projektcsapatokban, valamint különböző rendszerszinten történő moderálása, koordinálása.
  • Kapcsolattartás a cég más telephelyeivel.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, elsősorban villamos-, gépész- vagy autómérnök
  • Tapasztalat FMEA és FTA módszer alkalmazásában, valamint ezeket támogató eszközök használatában
  • Megbízható angolnyelv-tudás
  • Magasszintű kommunikációs és team-munkában való együttműködési készség
  • Jó problémamegoldó és analitikai készség
  • Kiváló MS-Office ismeretek
  • Autóipari berendezések iránti érdeklődés

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Elektronikus rendszerek, valamint mikrokontrollerek és beágyazott szoftverek ismerete
  • Autóipari minőségügyi szabványok (VDA4.2, QS9000, IATF16949), funkcionális biztonsági szabványok (IEC61508, ISO26262), illetve jóváhagyási direktívák (ECE R13) ismerete
  • Németnyelv-tudás

Állás adatai

Referencia szám: EQM/2018/01
Pozíció pontos megnevezés: FMEA Moderator for Brake System
Munkavégzés helye: 1119 Budapest, Major utca 69.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

A Knorr-Bremse vállalatcsoport a világ vezető közúti haszonjármű és vasúti fék-, felfüggesztés- és menetdinamikai járműrendszerek gyártója és fejlesztője. A vállalat a biztonságos, innovatív és gazdaságos termékek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével a piacvezető technológia mellett kötelezte el magát.

A kecskeméti székhelyű Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft. a cégcsoport Haszonjármű Üzletágának stratégiai fontosságú gyártó- és fejlesztőbázisa. A budapesti Kutatási Fejlesztési Központjában és a kecskeméti Tesztközpontban kiváló mérnökök agilis csapata fejleszti a pneumatikus és elektronikus fékrendszereket, járművezetői asszisztens rendszereket (Driver Assistance Systems), járműdinamikai szabályozókat (Electronic Stability Program, Roll Stability Program) és egyéb innovatív termékeket.

Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: FMEA Moderator for Brake System