Engineering Recruiter

Főbb feladatok

  • Toborzás-kiválasztási folyamatok teljes körű önálló menedzselése.
  • Potenciális jelöltek felkutatása a különböző adatbázisokban és a közösségi médián keresztül.
  • Hirdetések megírása, megjelentetése és naprakészen tartása.
  • Telefonos előszűrések végzése magyar és angol nyelven egyaránt.
  • Folyamatos egyeztetés a szakmai vezetőkkel a keresésekről, jelöltekről.
  • Szakmai interjúk megtartása.
  • Kapcsolatépítés és -tartás a jelöltekkel: visszajelzés, ajánlattétel, próbaidős értékelés.
  • Együttműködés a tanácsadó irodákkal.
  • Toborzás-kiválasztási folyamatok fejlesztése.
  • Toborzást támogató rendezvényeken való részvétel, a Knorr-Bremse brand népszerűsítése.
  • A HR csapat tagjaként egyéb, a HR-t érintő projektek támogatása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú HR, vagy pszichológus végzettség
  • Minimum 2 év mérnök és/vagy informatikus toborzási területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Kreatív, önálló, energikus munkavégzés
  • Kezdeményezőkészség, 'Can do it' attitűd
  • Magabiztosság, határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
  • Interkulturális érzékenység
  • B kategóriás jogosítvány

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Kiterjedt kapcsolatrendszer
  • Németnyelv-tudás

Állás adatai

Referencia szám: EDL1/2018/01
Pozíció pontos megnevezés: Engineering Recruiter
Munkavégzés helye: 1119 Budapest, Major utca 69.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

A Knorr-Bremse vállalatcsoport a világ vezető közúti haszonjármű és vasúti fék-, felfüggesztés- és menetdinamikai járműrendszerek gyártója és fejlesztője. A vállalat a biztonságos, innovatív és gazdaságos termékek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével a piacvezető technológia mellett kötelezte el magát.

A kecskeméti székhelyű Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft. a cégcsoport Haszonjármű Üzletágának stratégiai fontosságú gyártó- és fejlesztőbázisa. A budapesti Kutatási Fejlesztési Központjában és a kecskeméti Tesztközpontban kiváló mérnökök agilis csapata fejleszti a pneumatikus és elektronikus fékrendszereket, járművezetői asszisztens rendszereket (Driver Assistance Systems), járműdinamikai szabályozókat (Electronic Stability Program, Roll Stability Program) és egyéb innovatív termékeket.

Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Engineering Recruiter