Cyber Security Engineer (Automotive)

Főbb feladatok

  • Understand the customer requirements on cyber security.
  • Give inputs (requirements) for system & hardware development to consider cybersecurity aspects and realize hardware security features.
  • Design the SW architecture of embedded systems considering cyber security.
  • Implement & configure platform SW solution with cyber security.
  • Participate on security risk analysis and thread analysis.
  • Define test plan to test the implemented system from security point of view.
  • Cooperate with external security consultant company.

Munkakör betöltésének feltételei

  • University degree in Computer Science, Mathematics of Cybersecurity, Electrical Engineering.
  • At least 2 year work experience with cybersecurity
  • Fluent in English

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Experience with embedded software development in automotive industry.
  • Experience with automotive cybersecurity solutions
  • Fluent in German

Állás adatai

Referencia szám: EPD32/2018/02
Pozíció pontos megnevezés: Cyber Security Engineer (Automotive)
Munkavégzés helye: 1119 Budapest, Petzvál J. u. 56
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

A Knorr-Bremse vállalatcsoport a világ vezető közúti haszonjármű és vasúti fék-, felfüggesztés- és menetdinamikai járműrendszerek gyártója és fejlesztője. A vállalat a biztonságos, innovatív és gazdaságos termékek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével a piacvezető technológia mellett kötelezte el magát.

A kecskeméti székhelyű Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft. a cégcsoport Haszonjármű Üzletágának stratégiai fontosságú gyártó- és fejlesztőbázisa. A budapesti Kutatási Fejlesztési Központjában és a kecskeméti Tesztközpontban kiváló mérnökök agilis csapata fejleszti a pneumatikus és elektronikus fékrendszereket, járművezetői asszisztens rendszereket (Driver Assistance Systems), járműdinamikai szabályozókat (Electronic Stability Program, Roll Stability Program) és egyéb innovatív termékeket.

Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Cyber Security Engineer (Automotive)